Auto Serwis Volvo

tel. (61) 64 64 054; kom. 793 610 640

pn - pt: 8:00 - 18:00; sob: 9:00 - 14:00

Usługi – Serwis Volvo

DOŚWIADCZENIE

Spędziliśmy całe lata specjalizując się w naprawach samochodów marki Volvo (również w autoryzowanych stacjach) dlatego oferujemy  kompleksową obsługę techniczną zgodną z wymogami producenta. Jesteśmy więc alternatywną opcją dla autoryzowanych serwisów Volvo.

Znając od tylu lat poszczególne modele Volvo możemy doradzić, który z nich jest dla Państwa najbardziej odpowiedni. Co więcej znamy sekrety Volvo, więc wielu Klientów wykonuje u nas przegląd przed zakupem po to aby poznać faktyczny stan auta.

UCZCIWOŚĆ I RZETELNOŚĆ

Większość klientów przyjeżdża do nas z polecenia, ponieważ jesteśmy znani z  uczciwości, dokładności i rzetelności. Informujemy o wszystkich usterkach samochodu, doradzamy, które z nich są istotne z punktu bezpieczeństwa eksploatacji. Doradzamy w kwestii podziału większych napraw na etapy.

Podajemy konkretną cenę usługi i nie wykonujemy żadnych prac dodatkowych bez uprzedniej Państwa akceptacji . To Państwo decydujecie jakie części używamy do naprawy: oryginały czy porównywalnej jakości zamienniki. Ustalamy z Państwem dokładny termin odbioru samochodu i dodatkowo informujemy, gdy pojazd jest gotowy.

Serwis i naprawy samochodów Volvo wykonujemy w zakresie:

Auto Serwis PoznaĹ„: Usługi – Serwis Volvo Auto Serwis PoznaĹ„: Usługi – Serwis Volvo Auto Serwis PoznaĹ„: Usługi – Serwis Volvo Auto Serwis PoznaĹ„: Usługi – Serwis Volvo Auto Serwis PoznaĹ„: Usługi – Serwis Volvo
Usługi - inne marki